
Skoda Enyaq Coupé iV - 60 Sportline | NAVIGATIE | CAMERA | STOELVERWARMING | APPLE CARPLAY | LED
Algemeen
| Prijs | € 30.900 |
| Prijs excl. BTW | € 25.537 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 46.247 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-701-SV |
| Datum deel 1 | 28-04-2023 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Black magic |
| Gewicht | 1908 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2022 - 2023
Technische informatie
Koppel: 310 Nm
Aandrijving
Actieradius: 396 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.510 kg
Afmetingen (LxB): 465 x 188 cm
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accu: 60 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd (10%-80%): 6 uur en 15 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 120 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 35 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus elektrisch (€ 995 meerprijs):
- Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- Vloeistoffen bijgevuld
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SKODA AUTO a.s. tr. Václava Klementa 869 29301 Mladá Boleslav, CZ +420-236090002 https://www.skoda-auto.com/ infoline@skoda-auto.cz
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen 'Zwart Supernova', 21 inch lichtmetaal Banden 235/45/R21 (PJT)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- Geluidsdempende zijruiten vóór
- glans exterieur delen
- keyless entry
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Family (PXA)
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- sportonderstel
- stuurwiel verwarmd
Hoeveel kost een Skoda Enyaq Coupé iV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































