
Toyota Avensis Wagon - 1.8 VVTi Business | Navigatie | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 9.699 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 127.368 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-LPK-5 |
| Datum deel 1 | 04-06-2010 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1385 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - nov. 2011
Referentienummer: 58154
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Afleverkosten: De getoonde prijs is inclusief € 599 afleverkosten.
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth
- DAB
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Bij Peterman werken wij met ALL-IN PRIJZEN! De prijs is dus inclusief 12 maanden garantie, onderhoudsbeurt, een geldige APK (min 12 maanden), wassen & poetsen, halve tank brandstof, 12 maanden Europese pechhulp en tenaamstelling. U kunt dus daadwerkelijk voor de geadverteerde prijs wegrijden inclusief garantie!
Met vriendelijk groet, Team Peterman Autogroep. Al 50 jaar een begrip in Twente.
Disclaimer:
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
De afgebeelde foto's van de auto en de opties zijn leidend en dienen als richtlijn voor de aangeboden configuratie. De optielijst kan afwijken van de daadwerkelijk beschikbare specificaties en uitrusting. Controleer altijd zorgvuldig de foto's en neem bij vragen of onduidelijkheden contact met ons op.
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























