
Toyota Avensis Wagon - 2.0 VVTi Executive EXPORTPRIJS
Algemeen
| Prijs | € 1.500 |
| Bouwjaar | Juni 2004 |
| Kilometerstand | 347.648 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-PH-HR |
| Datum deel 1 | 25-06-2004 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | februari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
RIJDT SCHAKELT GOED, EXPORTPRIJS!!
Toyota Avensis Wagon 2.0 VVTi Executive EXPORTPRIJS
- Kenteken: 54-PH-HR
- Merk: Toyota
- Model: Avensis Wagon
- APK tot: 02-12-2026
- Tellerstand: 347648 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 1AZ-FSE
- Vermogen: 108 kW / 147pk
- Ledig gewicht: 1330 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1525 cm
- Aantal sleutels: 3
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
Interieur
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zonnescherm achterruit
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Afleverpakketten
Standaard
- Altijd een chronologisch oplopende kilometerstand! (N.A.P.)
- Onderhoudshistorie aanwezig is
- Technisch in orde is
- Voorzien is van minimaal 6 maanden A.P.K.
Van Bergen & Lamens
Hopperweg 11-10
3225LS Hellevoetsluis
0181231010
info@vanbergen-lamens.nl
www.vanbergen-lamens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![Renault Mégane E-Tech - EV60 Optimum Charge Evolution 3-fase [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761466288/240x180/renault-megane-e-tech-ev60-optimum-charge-evolution-3-fase-led-navi-camera.jpg)