
Toyota Avensis Wagon - 2.0 VVTi Linea Sol
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 290.672 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 33-RG-PB |
| Datum deel 1 | 02-06-2005 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 108 kW (147 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | februari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 175 km/u
GVW: 1.330 kg
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Merk: Toyota
Model: Avensis Wagon
Carrosserie: Stationwagen
Bouwjaar:2005
Brandstof: Benzine
Kilometerstand: 290.886
Transmissie: Handgeschakeld
Hierbij bieden wij u een Toyota Avensis aan, auto rijd en schakelt zoals het hoort, heeft opties zoals airco, elektrische ramen,cruise control, trekhaak, radio nog veel meer, auto is altijd netjes onderhouden.
Onderhoudsboekjes Aanwezig en Nationale Autopas aanwezig
APK: 13-06-2026
Auto kan ook bezorgd worden op locatie.
Inruil is mogelijk bij ons
WIJ REKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
ML Auto's
Voltaweg 21
4338PS Middelburg
Tel: 06 46 83 00 85
Wilt u alleen wat informatie? Dan kunt u ons gerust even bellen, wij staan u graag te woord. Voor een bezichtiging of een proefrit, bel dan even voor een afspraak! Mocht u door u werk overdag niet kunnen, dan kunt u ook in de avond uren langskomen op afspraak of eventueel op zondag.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ML Auto's niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Openingstijden
Maandag tot vrijdag van 9 tot 18.00 later op afspraak mogelijk.
Zaterdag van 10 tot 18:00 later mogelijk op afspraak
Zondag van 13:00 tot 18:00 later mogelijk op afspraak.
We kunnen de auto ook op locatie bezorgen tegen een klein vergoeding.
Hoeveel kost een Toyota Avensis Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























