
Toyota Avensis - 2.2 D-4D Linea Luna Clima Cruise Trekhaak Lichtmetalen velgen
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 354.456 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-SK-VX |
| Datum deel 1 | 16-02-2006 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2231 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | (1C0) |
| Gewicht | 1425 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2006
Technische informatie
Koppel: 310 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
GVW: 1.970 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 156 g/km
Fijnstofuitstoot: 20 mg/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Staat
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Herbert Afink
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak (100)
- buitenspiegels inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Auto is door inruil verkregen en niet door ons nagezien.
Wordt geleverd zonder garantie en kan gebreken vertonen.
Bekijken, rijden, betalen en zo meenemen.
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen
Geen inruil mogelijk.
info@lenferink.nl
Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Toyota Avensis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































