Let op! Geld lenen kost geld
Toyota Aygo - 1.0-12V + - AutoWereld.nl
 

Toyota Aygo - 1.0-12V + Airco 2008 Nieuwe APK 5-Deurs Electrische ramen

2008, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Grijs
€ 2.950
133.258 km

Algemeen

Prijs € 2.950
Bouwjaar 2008
Kilometerstand 133.258 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 15 maart 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken RL-529-X
Datum deel 1 11-03-2008 (import)
Topsnelheid 157 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 14,20 sec
Motorvermogen 50 kW (68 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 998 cc
Energielabel A
Carrosserie Hatchback
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Grijs metallic
Gewicht 805 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 22
Introductiejaar juni 2005
Meer modelinformatie

Aanbieder

Unit Auto's
Werkmansbeemd 35A

4907EW Oosterhout

06-53793573

https://www.unitautos.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Hoofdsteunen achter
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Elek. bedienbare ramen
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,2 s
Topsnelheid: 157 km/u
GVW: 1.190 kg
Wielbasis: 234 cm

Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)

Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar

Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)

Overig
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

= Bijzonderheden =

Onverwoestbaar in reputatie, betrouwbaar onderweg en helemaal klaar voor de toekomst. Dat is Toyota. 'Let's go places'. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.

U vindt in deze auto ook airconditioning. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.

We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?

Voor een juiste inruil indicatie kunt u het beste langs komen of duidelijke foto's sturen met juiste omschrijving om misverstanden te voorkomen ( wij rekenen GEEN afleverings kosten, . Als u tot een beslissing bent gekomen graag even contact opnemen met 1 van onze verkopers die kan u dan verder helpen...Wij reageren niet op onzin biedingen of geluk zoekers bespaar u de tijd, wij zijn altijd bereid om over de prijs te praten maar doen dit bij de Auto.Logisch want dan zie je ook de Auto,,. dus NIET NAAR DE LAAGSTE PRIJS VRAGEN via het net,,,,GRAAG ALLEEN REAGEREN BIJ SERIEUZE INTERESSE,,dus voor de serieuze klant staan wij klaar. Opmerkingen
De genoemde prijs is een meeneemprijs zonder garantie. Inruil geen probleem! Uiteraard is garantie mogelijk tegen meerprijs vraag naar de mogelijkheden bij aankoop. Alle aankoop keuringen zijn toegestaan. tel. 0653793573 Auto wordt (GERESERVEERD) bij een aanbetaling anders zijn wij vrij om te verkopen...PS GRAAG ALTIJD BELLEN VOOR U VERTREKT OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN.
Beste klant! Onze ervaring leert dat communicatie per e-mail meestal alles onnodig verlengt. We willen je graag snel helpen, dus beter drie minuten bellen dan drie dagen heen en weer mailen. Bedankt voor uw begrip.
Volgens de Nederlandse wet is contant geld een wettig betaalmiddel en word door ons dus ook gewoon geaccepteerd !
Voor een bezichtiging van een van onze occasions zijn wij bereikbaar op (+31) 653793573 Zondag alleen uitdrukkelijk op afspraak bij kopers...geen dromers a.u.b

Voor Vertrek uw dag limiet wijzigen !
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop(NIET PINNEN} en denk eraan om uw dag limiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen. Bij Rabobank ING en ABN is dit altijd nodig.

Hoeveel kost een Toyota Aygo verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Unit Auto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken