
Toyota RAV4 - 2.5 Hybrid Executive Business | Trekhaak | Navigatie | Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 19.945 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 130.537 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZK-034-H |
| Datum deel 1 | 31-05-2016 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 145 kW (197 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1600 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - feb. 2017
Technische informatie
Vermogen: 145 kW (197 PK)
Vermogen brandstofmotor: 114 kW (155 PK)
Koppel: 210 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 56 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.205 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 185 x 171 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Bergen op Zoom Edisonlaan 9 4622RB BERGEN OP ZOOM, NL 0164241250 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























