
Toyota RAV4 - 2.5 Plug-in Hybrid AWD Bi-Tone Plus
Algemeen
| Prijs | € 38.999 |
| Prijs excl. BTW | € 32.265 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 93.782 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-488-LN |
| Datum deel 1 | 14-10-2021 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Ultra Silver Black Top |
| Gewicht | 1905 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2025
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 55 liter
Actieradius: 75 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 3 mm; Bandenprofiel rechts: 3 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.510 kg
Afmetingen (LxB): 460 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Accu
Accuconditie: 100%
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Accu laadtijd: 4 uur en 40 minuten
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 22 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank verwarmd
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- camera rondom zicht 360
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Koelfunctie voorstoelen
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming achter
- two-tone (metaal) kleur
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- stoel ventilatie voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Toyota Zonneveld,
Uw officiële merkdealer van Toyota en al meer dan 35 jaar een begrip in Almere en omstreken.
Iedere auto wordt geadverteerd met een aantrekkelijke en transparante all-in prijs, zonder bijkomende kosten.
Uw Zonneveld occasion wordt afgeleverd inclusief minimaal 12 maanden garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, nieuwe apk keuring, 1 jaar pechhulp, reinigen in- en exterieur en een halve tank brandstof.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































