
Toyota Starlet - 1.3-16V Limited Edition Uniek | Top conditie | Trekhaak | NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Kilometerstand | 154.320 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZF-NP-21 |
| Datum deel 1 | 22-04-1999 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 820 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 1998 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Textielstraat 26
7483PB Haaksbergen
0532034021
www.autoservicestepelo-haaksbergen.nl
Opties & accessoires
- Airbags
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 1998 - mrt. 2000
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.345 kg
Afmetingen (LxBxH): 374 x 164 x 140 cm
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 163 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 8
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 395): Het Stepelo garantiepakket: Hiervoor krijgt u de volgende zekerheden: 3 maanden garantie op de draaiende delen van de motor en de versnellingsbak, geldige APK en een voertuig check.
Productveiligheid
Fabrikant: AutoService Stepelo Textielstraat 26 7483PB HAAKSBERGEN, NL 053-2034021 http://www.autoservicestepelo.nl verkoop@autoservicestepelo.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Halogeen koplampen
- Koplampen in hoogte verstelbaar
Infotainment
- Radiovoorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar.
- Gelaagde voorruit
- Toerenteller
Veiligheid
- Derde remlicht
- Gordelspanners
Hoeveel kost een Toyota Starlet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























