
Toyota Starlet - 1.3-16V XLi goed onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 1.295 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Kilometerstand | 286.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-XV-97 |
| Datum deel 1 | 03-08-1998 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 820 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 1996 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 145/80 R13
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.345 kg
Afmetingen (LxBxH): 374 x 164 x 140 cm
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 163 g/km
Emissieklasse: Euro 2
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Gordelspanners
- Radio-voorbereiding
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Gelaagde voorruit
- Halogeen koplampen
- Koplampen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Derde remlicht
= Bijzonderheden =
onverwoestbare auto
goed onderhouden recent nieuw:
koppelingset
eind demper
banden
remklauwen
wiellagers
onderhoudsbeurt
veel facturen van de laatste jaren is alles er bij!!
Bij de zoektocht naar een volgende auto is Toyota altijd een slimme, concurrerende keuze. Eentje waarmee u ver zult komen. 'Let's go places'. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Graag bellen voor bezichtiging om teleurstelling te voorkomen
in/omruil van uw auto,boot,camper,motor aanhanger mogelijk
Ook kopen wij graag uw auto zonder inruil
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en kunnen zelf overschrijven/vrijwaren
Openingstijden
maandag tm vrijdag 9:00 tot 17:00
zaterdag 9:30 17:00
u bent van harte welkom op
ceresweg 30
8938bg Leeuwarden
hier kunt u ons bereiken:
tel 0624970047/ 0642000617 https;//wa.me/31624970047
email cars4uleeuwarden@hotmail.com
koffie staat klaar
kind regards, vriendelijke groet
cars4U
-----------------------------------------------------------------------
gegevens,
Adres:
ceresweg 30
8938BG Leeuwarden
Tel: 0624970047/ 06-42000617
Wat kan er bij car4U?
*In en verkoop van voertuigen
*Onderhoud
*Auto transport/spoedhulp
btw nummer 851415945B01
Kvk nummer
54721598
Hoeveel kost een Toyota Starlet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























