
Toyota Urban Cruiser - Executive 61 kWh | JBL | 360 graden camera | Panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 39.345 |
| Prijs excl. BTW | € 32.604 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2026 |
| Kilometerstand | 3.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JVK-78-G |
| Datum deel 1 | 27-01-2026 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 128 kW (174 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Arctic white |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 193 Nm
Aandrijving
Actieradius: 426 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxB): 429 x 180 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 61 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 6 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 67 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Interieur
Interieur: Zwart stof, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Aanvullende dealergarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 maanden : Wij tellen geen extra afleverkosten, deze auto wordt geheel rijklaar gemaakt en met 12 maanden BOVAG garantie afgeleverd. Indien gewenst kan er gekozen worden voor 12 of 24 maanden Toyota Plus-garantie voor € 599,- extra.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- dodehoeksensor
- LED Matrix koplampen
- 360 graden camera
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- adaptieve cruise control
- Apple CarPlay / Android Auto
- automatische Stabiliteits Controle
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- bluetooth
- buitenspiegels elek. inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB-radio
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen voor en achter
- full map Navigatiesysteem
- grootlicht sensor
- hill hold functie
- in hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- Instructieboekjes aanwezig
- isofix
- JBL Audiosysteem
- kruisend verkeer detectie
- lane trace assist
- lederen stuurwiel
- lichtsensor
- middenarmsteun voor
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensoren voor en achter
- stuurwiel multifunctioneel
- USB-aansluiting
- verkeersbord detectie
- verwarmbaar stuurwiel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij-airbags
= Bijzonderheden =
Betreft companycar, voor beschikbaarheid en exacte kilometerstand kunt u contact opnemen.
Deze auto wordt, zonder bijkomende kosten, geheel rijklaar afgeleverd inclusief 12 maanden garantie tenzij anders vermeldt.
Het is mogelijk 24 maanden garantie af te sluiten voor € 599,- extra
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Toyota Urban Cruiser verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































