
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Aspiration | 1e eig. |
Algemeen
| Prijs | € 8.901 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 79.603 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 44-RRV-9 |
| Datum deel 1 | 20-07-2011 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2010 - jul. 2015
Referentienummer: 4308
Technische informatie
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 170 km/u
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- dakspoiler
- mistlampen voor
Extra
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Op zoek naar een ruime en betrouwbare MPV? Dan is deze grijze Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Aspiration uit 2011 zeker het overwegen waard. Met een vermogen van 99 PK en een kilometerstand van 79603 is deze auto nog in uitstekende staat. De Toyota Verso-S is uitgerust met een krachtige 1.3 liter benzinemotor, waardoor je soepel en efficiënt kunt rijden.
Wat deze auto extra aantrekkelijk maakt, is de aanwezigheid van diverse handige opties. Zo beschikt de Verso-S over een boordcomputer, waarmee je eenvoudig belangrijke rij-informatie kunt aflezen. Voor de veiligheid van jou en je passagiers zijn er meerdere airbags aanwezig, waaronder een passagiersairbag, hoofd airbags voor, een bestuurdersairbag en zelfs knie airbags. Zo kun je met een gerust hart de weg op.
De metallic lak geeft deze Toyota Verso-S een stijlvolle uitstraling en zorgt ervoor dat de auto er als nieuw uitziet. Met vijf deuren is instappen en uitstappen zeer gemakkelijk, ideaal voor dagelijks gebruik. Of je nu boodschappen gaat doen of met het hele gezin op pad gaat, de Toyota Verso-S biedt altijd voldoende ruimte en comfort.
Wil je graag meer weten over deze Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Aspiration uit 2011? Neem dan contact met ons op bij Automobielbedrijf Ramaker B.V. via telefoonnummer 038-4441993. Onze ervaren medewerkers staan voor je klaar om al je vragen te beantwoorden en een eventuele proefrit te regelen. Wacht niet langer en ontdek zelf de kwaliteiten van deze praktische en veilige MPV.
Ramaker Hattem is transparant, ook wat betreft de verkoopprijzen. De getoonde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, dat bestaat uit:
- Tenaamstellingskosten en leges
- Minimaal 6 maanden APK
- Controle van vloeistoffen en verlichting
- Exterieur wassen en interieur stofzuigen
- Gecontroleerde kilometerstand
Voor maximale zekerheid kunt u kiezen voor ons Toyota Plus Occasions aflever- en garantiepakket. Dit pakket is beschikbaar voor al onze occasions en kost € 599. Hiervoor krijgt u:
- Tot 120 maanden garantie vanaf datum tenaamstelling op een Toyota Approved Occasion (afhankelijk van leeftijd en aandrijflijn, informeer naar de voorwaarden)
- 12 maanden BOVAG-garantie, ook op niet-Toyota merken
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- 24/7 pechhulp in Europa
- Garantie op alle slijtagegevoelige onderdelen gedurende de eerste 15.000 km na aflevering
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur
- Een brandstoftank gevuld met 20 liter
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat bepaalde opties en/of accessoires genoemd worden die niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen dan ook geen rechten ontleend worden aan deze advertentie, en Ramaker Toyota Hattem kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 038-4441993.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u ons bellen op 038-4441993.
Ramaker Hattem (1936) is sinds 1967,
De Toyota dealer voor de N.O. Veluwe!
Een gemoedelijk en vertrouwd adres, door jarenlange expertise een echte auto specialist.
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































