
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Dynamic Automaat (Panoramadak, Achteruitrijcamera, Cruise Control, Airco)
Algemeen
| Prijs | € 14.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 95.307 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJX-61-L |
| Datum deel 1 | 30-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.540 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 170 x 160 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket standaard (inbegrepen): - Nieuwe Apk - Afleveringsbeurt - Poetsen binnen+buiten
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie
- BOVAG garantie (€ 695 meerprijs): - Nieuwe Apk - Afleveringsbeurt - Poetsen binnen + buiten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket standaard"): BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Dakspoiler
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Start/stop systeem
Overig
- bediening op stuur
- bumpers en spiegels in car.kleur
- spiegels elektrisch verstelbaar
- Stoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Toyota Verso-S
Zeer nette en comfortabel rijdende Toyota Verso-S Automaat met slechts 95.307 km gereden! Dankzij de hoge instap is deze auto bijzonder praktisch en comfortabel in gebruik. De automatische transmissie zorgt voor ontspannen rijden, zowel in de stad als op de snelweg.
Deze Verso-S is uitgevoerd in een hele mooie kleur die de auto een frisse en moderne uitstraling geeft. Daarnaast is de auto voorzien van fijne opties zoals cruise control en een achteruitrijcamera, wat iedere rit extra comfortabel en gemakkelijk maakt.
De Toyota staat bekend om zijn betrouwbaarheid, lage gebruikskosten en praktische ruimte. Ideaal als gezinsauto of comfortabele dagelijkse auto.
? Automaat
? Slechts 95.307 km
? Hoge instap
? Cruise control
? Achteruitrijcamera
? Mooie kleurstelling
? Betrouwbare Toyota kwaliteit
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit!
Met een bestaan van meer dan 40 jaar is Garage Verburg een begrip in Hilvarenbeek en omstreken.
Een familiebedrijf waar service nog echt is en de klanten zich welkom voelen.
Op onze locatie vindt u een professionele werkplaats en een ruim assortiment aan diverse gebruikte auto’s.
Ons team staat voor kwaliteit en service, een mix van ervaren monteurs en jong talent.
Klantgericht, klantvriendelijk, meedenkend en eerlijk, daar staan we voor.
Tevens zijn we aangesloten bij de BOVAG zodat onze deskundigheid en service voor u gewaarborgd blijft.
Wij helpen u graag goed en nemen hiervoor de tijd.
Daarom werken wij graag op afspraak zodat wij alle tijd en aandacht voor u kunnen hebben.
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























