
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Dynamic/Pano/Navi/Camera/Automaat/Climate-c/Cruise-c
Algemeen
| Prijs | € 10.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 146.728 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-464-PK |
| Datum deel 1 | 09-03-2015 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1050 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R16
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.540 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 170 x 160 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Start/stop systeem
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-navigatie full map
- autotelefoon voorbereiding
- Aux
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- derde remlicht
- goed onderhouden auto
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- Isofix
- koplampen in hoogte verstelbaar
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Licht en Regensensor
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio-CD/MP3 speler
- ruitensproeiers verwarmbaar
- ruitenwisser achter
- signaal vergeten verlichting
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- USP
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
= Bijzonderheden =
Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Dynamic/Pano/Navi/Camera/Automaat/Climate-c/Cruise-c/Trekhaak
Wij zijn tijdelijk verhuisd naar Grote Waard 2 te Honselersdijk, u bent hier natuurlijk ook van harte welkom!
Bel 06-44144084 voor een afspraak!/bbr Whatsapp nr: 06-43850793
** Let op!! Advertenties worden geplaatst onder
voorbehoud van typefouten **
** Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00/Zondag alleen op afspraak **
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























