
Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Dynamic Panodak, Trekhaak, keyless, camera
Algemeen
| Prijs | € 5.499 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 197.170 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-TKX-9 |
| Datum deel 1 | 09-03-2012 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1329 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 170 km/u
GVW: 1.545 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Start/stop systeem
Overig
- 5-Deurs
De openingstijden van de werkplaats zijn:
- Maandag t/m vrijdag: 08.30 t/m 12.30 en van 13.00 t/m 17.30 uur (in de avond mogelijk op afspraak)
- Zaterdag : 08.30 t/m 14.00 uur
Voor occasions kunt u na kantoortijden en in het weekend het mobiele nummer bellen.
Op al onze informatie met betrekking tot onze advertenties geldt: alle informatie is onder voorbehoud van typfouten en opties
Hoeveel kost een Toyota Verso S verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















![Toyota Verso S - 1.3 VVT-i Comfort Plus [ Panoramadak Trekhaak Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762060190/240x180/toyota-verso-s-1-3-vvt-i-comfort-plus-panoramadak-trekhaak-navi-camera.jpg)













