
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Active | NL dealeronderhouden |
Algemeen
| Prijs | € 24.950 |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 15.161 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-908-LB |
| Datum deel 1 | 11-07-2023 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1150 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | september 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2021 - jun. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Accutype: lithium-ion
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot: 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Rotterdam Schaapherderhof 5 2988CP RIDDERKERK, NL 0104323555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- geluidsimulator
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doe jij met deze Toyota Yaris Cross. Op de teller van deze auto staat slechts 15161 kilometer. Een robuuste driecilinder benzinemotor is verantwoordelijk voor de aandrijving van deze SUV. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, trailer assistent, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Omdat je nou eenmaal geen ogen in je achterhoofd hebt, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regel jij het audiosysteem, terwijl je je blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij dab-ontvangst. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. Jij kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De Toyota is standaard voorzien van: regensensor, buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor jou het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Je bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Ben je nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































































