
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Adventure | JBL | Head-up | Elektrische achterklep | 10 jaar GARANTIE | Rijklaa
Algemeen
| Prijs | € 29.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 30.709 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJP-74-V |
| Datum deel 1 | 30-01-2024 (import) |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - jun. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 85 kW (116 PK)
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 30-01-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Blok Van der Giessenweg 15 2921LP KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180510579 http://www.vakgarageblok.nl verkoop@vakgarageblok.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur parelmoer
- Trekhaak afneembaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Elektrische Achterklep met voetbediening.
- JBL geluidsinstallatie
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Voor slecht 950,- kunnen wij een afneembare trekhaak monteren.
Bovenstaande prijs is rijklaar en inclusief 12 maanden BOVAG garantie.
Wij leveren onze auto's af met een onderhoudsbeurt volgens het onderhoudsschema, nieuwe apk indien van toepassing, auto wordt volledig binnen en buiten professioneel gereinigd, indien nodig nieuw matten set, RDW teller rapport en tenaamstelling van de auto op u naam.
Voor meer informatie over deze auto of interesse in een proefrit kunt u bellen met Ruben van Dijke 06-41841274 Ook evt. 's Avonds geopend op afspraak
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























