
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Dynamic Hoge zit Navi Camera Stoelverw Clima Voll.Onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 22.900 |
| Bouwjaar | November 2022 |
| Kilometerstand | 38.103 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HRL-88-T |
| Datum deel 1 | 28-11-2022 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 128 kW (174 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1150 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | februari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2022 - jun. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 128 kW (174 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Nachtzicht-assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- Dab
- HOGE INSTAP
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- HOOGZITTER
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak (tegen meerprijs)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Onderhouden tot 35.000km!
Behalve een markant design biedt de Toyota Yaris Cross ook uitstekende rijkwaliteiten en zeer veel ruimte. Deze Yaris Cross is uit 2022 en heeft 38103 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een 1.5 benzinemotor en een automatische transmissie. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en donker getint glas achter.
De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. En deze auto heeft ook automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, lederen stuur en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Yaris Cross is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
= Bedrijfsinformatie =
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































