
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Dynamic Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren achter Adap
Algemeen
| Prijs | € 27.250 |
| Prijs excl. BTW | € 22.631 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 26.197 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFV-29-T |
| Datum deel 1 | 09-01-2024 (import) |
| Motorvermogen | 127 kW (173 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1150 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Breedte: 177 cm
Wielbasis: 256 cm
Gewichten
GVW: 1.690 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6d
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard inbegrepen: (inbegrepen):
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
- Afleverpakket Personenauto's Premium Cat. B (€ 1.095 meerprijs):
- BOVAG-garantie 6 maanden zakelijk, 12 maanden particulier (< 20.000 km)
- APK keuring tenminste 6 maanden
- Onderhoud conform fabrieksvoorschrift inclusief eventueel aanvullende werkzaamheden
- 14 dagen omruilgarantie
- Professioneel reinigen
- Kosten tenaamstelling
- Aanvullen vloeistofniveaus
- Brandstof maximaal 15 liter
- Vrijwaren inruilauto
- Technische 15-puntencheck
- Gratis zomer-/wintercheck
- Gratis ruitreparatie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17” lichtmetalen velgen machined design ‘Dynamic’
- Night Sky Black metallic (209)
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Luxe stoffen bekleding
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 1832 of mail: helmond@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































