
Volkswagen Fox - 1.2 Trendline | ✅Nieuwe APK |⭐Stuurbekrachtiging
Algemeen
| Prijs | € 1.899 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 130.348 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-XP-DR |
| Datum deel 1 | 22-08-2007 |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,50 sec |
| Motorvermogen | 40 kW (54 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Phantom Zwart (licht grijs) |
| Gewicht | 973 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2005 - dec. 2010
Modelcode: 5Z
Technische informatie
Koppel: 108 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 17,5 s
Topsnelheid: 148 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 383 x 166 x 154 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf J. Veenhuizen B.V. Energieweg 2 9363ER MARUM, NL 0594580545 http://www.autobedrijf-veenhuizen.nl autobedrijfveenhuizen@dcdw.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Niet in gerookt
- Stuurbekrachtiging voor 1.2 (PSL)
= Bijzonderheden =
Ook compacte auto's kunnen volop ruimte en comfort bieden, dat bewijst deze Volkswagen Fox. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Fox. Het is een goed onderhouden auto, de onderhoudshistorie is bekend. De motor in deze Volkswagen maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Bij ons vindt u gebruikte dealer- & inruilauto's tegen scherpe prijzen en condities. Onze verkoopprijzen zijn meeneemprijzen, u betaalt geen afleverkosten. Kom gerust eens langs om geheel vrijblijvend de auto's te bekijken en een proefrit te maken. Aan typefouten en/of onvolledigheden kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer uw aankoop alvorens u overgaat tot aanschaf.
I.v.m. hoge doorstroom van onze occasions adviseren wij u telefonisch contact op te nemen voordat u langs komt.
Inruil auto, motor, boot, caravan of camper is altijd welkom.
Bezoekadres: Energieweg 2, 9363 ER Marum. (ingang aan de Noorderringweg)
Hoeveel kost een Volkswagen Fox verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























