
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI Easyline
Algemeen
| Prijs | € 8.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 87.664 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XD-227-J |
| Datum deel 1 | 01-08-2013 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 136 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
mooie goed onderhouden auto met veel exstra s
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















