
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI ECC/TH *BEURT/APK/3 MND GARANTIE
Algemeen
| Prijs | € 7.450 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 156.804 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-586-SP |
| Datum deel 1 | 09-07-2012 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Golf Plus 1.2 TSI ECC/TH *BEURT/APK/3 MND GARANTIE*
- Kenteken: G-586-SP
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf Plus
- APK tot: 11-01-2027
- Tellerstand: 156804 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur:
- Motorinhoud: 1198 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 63 kW / 86pk
- Ledig gewicht: 1255 kg
- Max. trekgewicht: 1100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 176 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
Infotainment
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
KIJK VOOR EEN COMPLETE FOTOREPORTAGE OP ONZE SITE WWW.GARAGEBURGWAL.NL!
KIJK VOOR EEN COMPLETE FOTOREPORTAGE OP ONZE SITE WWW.GARAGEBURGWAL.NL!
Wij zijn een universeel bedrijf die zich toelegt op het onderhouden en verkopen van hoofdzakelijk gebruikte auto`s. Uiteraard kunnen wij u ook een passend voorstel doen voor uw eventuele nieuwe auto. Wij vinden het belangrijk dat mensen zich bij ons thuis voelen en vertrouwen is dan ook het sleutelwoord. Bijna al onze verkochte auto`s worden voorzien van een grote beurt, nieuwe APK en BOVAG garantie vandaar dat dit ook bij de prijs in zit!
Garage Burgwal B.V.
Hesselterweg 37
7961NH Ruinerwold
0522-482197
info@garageburgwal.nl
garageburgwal.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























