
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI Highline BlueMotion | Clima | Stoelverwarming | Cruise control | Parkeerhulp | Tre
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 192.343 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-586-KD |
| Datum deel 1 | 03-03-2011 (import) |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1256 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Standaard (inbegrepen): - Geldige APK keuring - Vloeistofcheck - Bandenspanningscontrole - In- & Exterieur gereinigd - Tenaamstelling
- Afleverpakket basis (€ 395 meerprijs): - Minimaal 6 maanden APK - 3 maanden garantie - Halve tank brandstof - in- & Exterieur gereinigd - Tenaamstelling
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Wester Wognum B.V.
Gespecialiseerd in Volkswagen en andere VAG-merken zoals Audi, SEAT en Škoda.
Wij bieden betrouwbare occasions, vakkundig onderhoud, reparaties en APK met kennis van het merk.
Kwaliteit, transparantie en persoonlijke service staan bij ons centraal.
Als BOVAG-aangesloten autobedrijf bieden wij u extra zekerheid en vertrouwen bij uw aankoop.
Bekijk ons actuele aanbod op www.westerwognum.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















