
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI Highline Bluemotion park-sensoren bluetooth
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 185.371 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-ZNJ-7 |
| Datum deel 1 | 17-05-2013 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1264 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2013
Referentienummer: 1362
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Wielbasis: 257 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- kleur zwart
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- parkeersensor voor en achter
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nu op voorraad zeer nette rook en huisdiervrije Volkswagen Golf plus met slechts 185000km.
Let op, bumper rechts achter is beschadigt (krassen) dit kan tegen meerprijs worden hersteld.
Wij zijn BOVAG lid, RDW erkend en gespecialiseerd in VW-AUDI-SEAT-SKODA
heeft u vragen bel 0512360318 via WhatsApp op 0512360318 of mail info@autotechniek-tenhoeve.nl
*Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk-en zetfouten. Het is de verantwoordelijkheid van de klant om juistheid van prijzen, voertuigspecificaties en accessoires te controleren met het autobedrijf. Prijsstellingen kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Met vriendelijke groet,
Stefan ten Hoeve
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























