
Volkswagen Golf Plus - 1.2 TSI Trendline /Automaat
Algemeen
| Prijs | € 9.940 |
| Bouwjaar | Januari 2012 |
| Kilometerstand | 94.127 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 05-TGL-7 |
| Datum deel 1 | 19-01-2012 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1300 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
Te koop. Volkswagen Golf Plus 1.2 TSI Trendline.
Zeer nette auto.
Automaat. Cruise control.
OPENINGSTIJDEN:
Zaterdag van 10:00 uur tot 16:00 uur
Verder geopend alle dagen ( behalve zondag ) op afspraak : 06-27304933
Inruil is Mogelijk
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































