
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Trendline Automaat, Climate controle, Navigatie, Parkeersensoren, Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 6.900 |
| Bouwjaar | Maart 2011 |
| Kilometerstand | 132.993 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 19 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-ZRG-71 |
| Datum deel 1 | 22-03-2011 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1338 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Hei en Boeicopseweg 93
4126RG Hei- en Boeicop
0345641920
www.jawidewith.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Wij bereken geen afleveringskosten.
www.jawidewith.nl
Typefouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























