
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Trendline CLIMA AIRCO APK NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | November 2009 |
| Kilometerstand | 195.531 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TFJ-92 |
| Datum deel 1 | 04-11-2009 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1316 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Locht 4648
6466GW Kerkrade
0651101914
https://www.gebroedersoccasionsbv.nl/
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Auto rijdt en schakelt goed
motor en bak 100%
CLIMA AIRCO
APK
Handschakel 6 versnellingen
1.4 BENZINE
NIEUWE APK BIJ AFLEVERING MOGELIJK
inruilen mogelijk tegen handel prijzen
Al onze voertuigen worden bij inname gecontroleerd op technische en optische toestand. Wij zorgen dat dit inzichtelijk is voor verkoop. Hierdoor hebben wij en u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden.
Uiteraard kunt u uw huidige voertuig bij ons inruilen. Niet alleen uw auto maar ook scooter, motor, boot, waterscooter, quad etc. etc.
Natuurlijk gaat er niets boven eigen beleving! Daarom bieden wij doordeweeks, in de weekenden en eventueel in de avonduren bezichtigingen en proefritten aan.
Wegens een snelle doorloop van voertuigen adviseren wij u te bellen voor vertrek.
Wijzigingen en typfouten voorbehouden, aan de verstrekte informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































