
Volkswagen Golf - 2.0 TDI Style
Algemeen
| Prijs | € 30.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 83.400 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GVJ-67-B |
| Datum deel 1 | 30-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 223 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Deep black |
| Gewicht | 1349 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 223 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxB): 429 x 179 cm
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Bekleding: Velours
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- file assistent
- full-LED koplampen
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map + hard disk)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Winter-pakket (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd)
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































