
Volkswagen Golf - 2.0 Trendline 1e eigenaar airco elektrische ramen cv op afs
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 173.374 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 06 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 69-FX-DK |
| Datum deel 1 | 28-07-2000 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1128 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.715 kg
Afmetingen (LxBxH): 415 x 174 x 144 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 192 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Airco elekramen stuurbkr cv op afs bieding
= Bijzonderheden =
Inruil mogelijk
Bedrijfinformatie
Littlebudgetcars in Tilburg is een universeel autobedrijf Wij zijn RDW-erkend en kunnen de auto’s ook ter plaatse tenaamstellen op uw naam. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook het regelen van een Autofinanciering kunnen wij u aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 10:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur.
ZONDAG GESLOTEN
INRUIL IS MOGELIJK
Hoewel de informatie op deze website permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren.
Littlebudgetcars
LOVENSEKANAALDIJK 69
5013BJ TILBURG
Tel. 0638208233
Tel. back-up: 0624280530
E-mailadres: littlebudgetcars@gmail.com
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































