
Volkswagen Golf - 2.0 TSI GTI | Panoramadak | Xenon | Parkeer sensoren | Stoel verwarming |
Algemeen
| Prijs | € 16.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 133.291 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GRX-21-N |
| Datum deel 1 | 01-07-2013 (import) |
| Topsnelheid | 244 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,50 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1292 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 6,5 s
Topsnelheid: 244 km/u
GVW: 1.850 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 148 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basis pakket t.w.v. €495,-
Dit afleverpakket bevat: Auto wordt gereinigd afgeleverd, Geldige APK, Tenaamstelling auto, Vloeistof controle en bijvullen, Vrijwaren inruil auto.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen Durban (PJ8)
- 65% getint glas achter (4KF)
- bi-xenon koplampen
- Black (A1A1)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- Spiegelpakket (6XQ)
Infotainment
- Radio "Composition Touch" (ZBA)
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- Elektrische ramen achter (W4B)
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (3L3)
- Klein leder pakket (PA1)
- Middenarmsteun (6E3)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare lendesteunen (7P4)
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Park Assist (WDB)
- passagiersairbag
- Vermoeidheidsherkenning (EM1)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Auto wordt gereinigd afgeleverd
- Comfort-pakket (Grootlichtassistent "Light Assist", Multifunktioneel lederen stuurwiel, Park Distance Control)
- Licht-pakket (dimlichten automatisch)
- Navigatie-pakket 2 (Navigatiesysteem full map + hard disk, DVD speler, Multimedia aansluitbox, Spraakbediening, Telefoonvoobereiding)
- Sportonderstel (PSF)
- Winterpakket (voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, ruitensproeiers verwarmbaar) (WW1)
= Bijzonderheden =
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































