
€ 2.495
| Prijs | € 3.445 |
| Bouwjaar | November 2010 |
| Kilometerstand | 210.490 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-NRR-8 |
| Datum deel 1 | 29-11-2010 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
We zijn uitsluitend geopend op afspraak!
We werken met scherpe internet meeneemprijzen. Inruil is mogelijk op handelsbasis.
U kunt bij ons terecht voor:
- Financiering
- Garantie tegen meerprijs!
- Inkoop
- Zoekopdrachten
- Bemiddeling
- Inruil van uw huidige auto
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten ontleend worden.
Graag tot ziens:
Van Veen Automotive
Breemarsweg 177
7553 HG Hengelo
Tel: 06-14681185
Email: info@vanveen-automotive.nl






































































