
Volkswagen Golf - 5D 1.2TSi COMFORTLINE/ PDC V+A/ 18INCH VELGEN
Algemeen
| Prijs | € 6.850 |
| Bouwjaar | December 2013 |
| Kilometerstand | 185.834 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-278-LF |
| Datum deel 1 | 11-12-2013 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Deepblack Metallic |
| Gewicht | 1135 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2017
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 192 km/u
GVW: 1.730 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 65% getint glas achter (4KF)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Deep Black pareleffect (2T2T)
Infotainment
- Telefoonvoobereiding (PTS)
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (3L3)
- Klein leder pakket (PA1)
- Middenarmsteun (6E3)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verstelbare lendesteunen (7P4)
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- 18inch lichtmetalen velgen
- Comfort Pakket (Multifunktioneel lederen stuurwiel, Park Distance Control) (W90)
- Licht & Zicht pakket (dimlichten automatisch) (PLA)
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix kinderstoelbevestiging
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
Inruil van elk merk is mogelijk. Een VW Golf stelt nooit teleur.
Ter inruil verkregen wij deze VW Golf 5-Deurs. Dit exemplaar is o.a. extra voorzien van het 'Comfort Pakket' , 'Licht Pakket', extra getint glas en fraaie 18inch lichtmetalen velgen.
APK t/m April 2027. Direct meenemen is mogelijk. Wij kunnen de tenaamstelling voor u in onze showroom verzorgen.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























