
Volkswagen Golf - 7 2.0 TSI GTI Performance 5-deurs 2013
Algemeen
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 271.001 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 17 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PD-522-K |
| Datum deel 1 | 06-11-2013 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 169 kW (230 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 180 x 148 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Auto loopt en rijd uitstekend!
Altijd zeer goed onderhouden alle facturen etc zijn aanwezig
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met 0621611750
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































