
Volkswagen Golf - Golf*Pano*Massagestoel*Nieuw Blok 1.5 TSI Highline
Algemeen
| Prijs | € 9.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 238.750 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-236-KJ |
| Datum deel 1 | 28-08-2017 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1238 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Modelreeks: jun. 2017 - sep. 2018
Referentienummer: 364
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 216 km/u
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Bekleding: Velours
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Alle Roha Cars Occasions worden met alle mogelijke nauwkeurigheid gefotografeerd en omschreven. Dit is om onze jonge occasions voor u zo duidelijk mogelijk te presenteren. Desondanks kan het voorkomen dat we een optie vergeten of verkeerd aanvinken. Controleer dan ook zelf altijd wat u belangrijk vindt. Mochten wij per ongelijk een fout maken in het omschrijven van één van onze occasions dan kunnen daar geen rechten worden ontleend.
Openingstijden:
Ma: 09:30 - 18:00
Di: 09:30 - 18:00
Woe: 09:30 - 18:00
Don: 09:30 - 18:00
vrij: 09:30 - 18:00
Zat: 09:30 - 17:00
Zon: Gesloten
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































