
Volkswagen ID.4 - First (1st) versie - Two Tone (zwart dak)
Algemeen
Prijs | € 19.999 |
Bouwjaar | December 2020 |
Kilometerstand | 135.900 km |
Brandstof | Elektrisch |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | Ja, tot 08 augustus 2026 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | K-055-HT |
Datum deel 1 | 19-12-2020 |
Topsnelheid | 160 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | - |
Cilinderinhoud | - |
Energielabel | A |
Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
Kleur | Wit |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 2024 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | - |
Introductiejaar | oktober 2020 |
Meer modelinformatie |


Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
Extra informatie
Zoek je een comfortabele, zuinige en compleet uitgeruste elektrische auto zonder de hoge prijs van een dealer? Dan is deze Volkswagen ID.4 1st de perfecte match. Als enige eigenaar hebben we altijd met veel plezier in deze auto gereden en er goed voor gezorgd. Met het grote 77 kWh accupakket rijd je in de zomer met gemak rond de 400 km op één lading. Accu is dus nog in uitstekende staat, dit mag ook getest worden.
De auto is niet alleen efficiënt, maar ook luxe uitgevoerd met het 1st-pakket, inclusief een scala aan handige en comfortabele opties:
Adaptive cruise control (ACC): Voor ontspannen ritten op de snelweg. De auto past zelf de snelheid aan op basis van het verkeer voor je.
Achteruitrijcamera: Parkeren wordt kinderspel met de camera die helder beeld geeft van wat er achter je gebeurt.
Alcantara bekleding: Een luxe en duurzame afwerking die zorgt voor extra comfort en een premium uitstraling in het interieur.
Stoel en stuur verwarming: Heerlijk warm stuur en stoelen op koude ochtenden, met de app te activeren (dus nooit meer krabben!).
Navigatiesysteem: Het geïntegreerde systeem zorgt ervoor dat je altijd de snelste route vindt. Maar natuurlijk ook Apple CarPlay/Android Auto.
Lichtmetalen velgen: Deze maken de auto niet alleen mooier, maar dragen ook bij aan de efficiëntie.
Met een kilometerstand van 135.900 km (er wordt nog mee gereden) is de auto gebruikt, maar ook zeer goed onderhouden. De lage gebruikskosten en het minimale onderhoud (elektrische auto's hebben uiterarad geen olie, bougies, etc. nodig) maken deze ID.4 een slimme investering. Bovendien staat de auto op vrij nieuwe all-season banden, waardoor hij direct klaar is voor alle weersomstandigheden.
Heeft ook nog fabrieksgarantie op de accu.
Waarom zou je meer betalen bij een dealer? Koop direct van de eerste eigenaar en bespaar duizenden euro's.
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.