
Volkswagen ID.4 - First 77 kWh|86% SOH|GROTE ACCU|ACC|STOEL+STUURVERW|CAMERA|CARPLAY|CLIMATE+CRUISE|NAVI|NAP
Algemeen
| Prijs | € 23.990 |
| Prijs excl. BTW | € 19.826 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 116.562 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-062-FG |
| Datum deel 1 | 13-05-2021 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2024 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 501 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 458 x 185 x 163 cm
Wielbasis: 277 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 77 kWh, Conditie: 86%
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 75 km actieradius per uur, compleet vol in 21 uur en 23 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 529 km actieradius per uur, compleet vol in 3 uur en 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,4 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 270 - € 296 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): BOVAG 12 maanden pakket (optioneel): -12 maanden BOVAG Garantie, volledig -12 maanden APK, of zelfs nóg langer -1/2 tank brandstof, of zelfs nóg meer -Grote onderhoudsbeurt volgens richtlijnen -Accu 100% opgeladen bij elektrische auto's -Aflevercheck op meerdere controlepunten -Gereinigd in-, en exterieur voor aflevering -Tenaamstellen van de aangekochte auto -Vrijwaren van de eventueel ingeruilde auto -Vervangend vervoer bij reparaties, in overleg - Vervangend vervoer bij onderhoud, in overleg - Klanttevredenheid van 4,5 van de 5,0 sterren!!
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve Cruise Control (ACC)
- Ambient Light
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control adaptief
- Dakdragers
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless - Entry
- Keyless - Go
- Lane - Assist
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Navigatiesysteem (NAVI)
- Oplaadmogelijkheid
- Origineel Nederlandse auto
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achterzijde
- Parkeersensoren voor
- Parkeersensoren voorzijde
- Rijstrooksensor
- Sfeerverlichting
- Standkachel
- Stoelverwarming voor
- Stuurverwarming
- Stuurwielverwarming
- Zwarte hemel bekleding
= Bijzonderheden =
Op dit moment hebben wij meerdere EV opties op voorraad, waardoor je niet voor niets gereden komt! Dat is mede de reden dat mensen door heel het land naar ons toe komen! Tot ziens bij DK-Electric!
Veel van de door ons ingekochte (Nederlandse) occasions zijn afkomstig van de eerste eigenaar en zijn vaak ook dealer onderhouden, ook de Nationale Auto Pas (NAP) en onderhoudshistorie zijn door ons toegevoegd in de advertentie, indien aanwezig. Wij doen niet alleen in-, en verkoop maar hebben daarnaast ook een volledig ingerichte werkplaats met 8 bruggen waardoor wij de volledige service in eigen hand hebben!
Wij berekenen GÉÉN AFLEVERKOSTEN: wij adverteren met hele scherpe prijzen waar onderstaand allemaal al GRATIS bij inbegrepen zit:
*12 maanden conformiteitsgarantie
*12 maanden APK, of zelfs nóg langer
*1/2 tank brandstof, of zelfs nóg meer
*Accu 100% opgeladen bij elektrische auto's
*Aflevercheck op meerdere controlepunten
*Gereinigd in-, en exterieur voor aflevering
*Tenaamstelling van de aangekochte auto
*Vrijwaren van de eventueel ingeruilde auto
*Vervangend vervoer bij reparaties, in overleg
*Vervangend vervoer bij onderhoud, in overleg
*Familiebedrijf, met een jong, enthousiast team
*Klanttevredenheid van 4,5/5.0 uit 160+ reviews!
Bij onze vraagprijs is géén rekening gehouden met eventuele inruil van uw huidige auto, het betreft een zeer scherpe internetprijs. Inruil is uiteraard wel mogelijk bij ons, graag ontvangen wij dan het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van zowel de binnen-, als de buitenkant van de auto. Wij zullen dan kosteloos een geheel vrijblijvend inruilvoorstel verzorgen en dat alles op zeer korte termijn!
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























