
Volkswagen ID.4 - First 77 kWh | 90% SOH | ALL-SEASONS |
Algemeen
| Prijs | € 21.900 |
| Prijs excl. BTW | € 18.099 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 118.199 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-816-GS |
| Datum deel 1 | 28-12-2020 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Mangan grey zwart dak |
| Gewicht | 2024 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Koppel: 310 Nm
Aandrijving
Actieradius: 501 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 458 x 185 cm
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accu: 77 kWh, Conditie: 90%
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 125 kW
Interieur
Interieur: Platinum grijs florence, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- All-Season banden
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- Origineel Nederlands geleverde auto
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale airbag voor
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- Technische inspectie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Warmtewerende voorruit
- WiFi voorbereiding
= Bijzonderheden =
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons voor een afspraak op: 0343-760199
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden BOVAG garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Autobedrijf Vakgarage Bochane Service Center Maarn behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij u een passend financieringsvoorstel en een verzekeringsofferte aanbieden.
Graag tot ziens bij Vakgarage Bochane Service Center Maarn!
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































