
Volkswagen ID.4 - First 77kWh | SOH 91, 4% | Pano | Trekhaak | ACC | Sportstoelen
Algemeen
| Prijs | € 23.450 |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 132.279 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-443-PX |
| Datum deel 1 | 08-07-2021 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 2024 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
LET OP! Vrijdag 29 en zaterdag 30 mei zijn we gesloten.
Deze auto is recent bij ons binnen gekomen en wordt momenteel professioneel gepoetst. De volledige fotorapportage volgt snel. Voor vragen helpen we u graag.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Volkswagen ID.4 First 77kWh | SOH 91,4% | Pano | Trekhaak | ACC | Sportstoelen
- Kenteken: L-443-PX
- Merk: Volkswagen
- Model: ID.4
- APK tot: 08-07-2027
- Tellerstand: 132279 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Elektrisch
- Accucapaciteit: 77 kWh
- Actieradius: 501 km
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Motorcode: EBJ
- Vermogen: 150 kW / 204pk
- Ledig gewicht: 2024 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 458 cm
- Breedte: 185 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 270 - 296 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro Z
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Autobedrijf Eigenraam
0591230029
info@autobedrijfeigenraam.nl
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























