
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG Highline Pano|LED|Stoelver|Camera|ACC
Algemeen
| Prijs | € 14.845 |
| Prijs excl. BTW | € 12.433 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 172.047 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | XV-013-N |
| Datum deel 1 | 29-03-2019 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1080 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Service pakket 1 (€ 695): - 6 Maanden garantie - Onderhoudsbeurt - APK (indien nodig) - Rijklaar maken
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; 6 Maanden garantie, APK (indien nodig), Onderhoudsbeurt, Rijklaar maken
- Service pakket PLUS (€ 995): - 12 Maanden garantie - Onderhoudsbeurt - APK (indien nodig) - Rijklaar maken
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; 12 Maanden garantie, APK (indien nodig), Onderhoudsbeurt, Rijklaarmaken
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
Overig
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Extra getint glas, LED achterlichten, LED koplampen)
- Apple carplay
- Camera
- DEALER ONDERHOUDEN
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED koplampen)
- Licht en zicht-pakket
- Navigatie via Apple Carplay
- Open dak
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
Gelieve eerst te bellen voor een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Welkom bij HD Car Store,
Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte Nederlandse personenauto's.
INRUILEN: Dit kan wanneer u ons het kenteken, de kilometerstand en enkele foto's van binnen en buitenkant kan doen toekomen via WhatsApp (06-15427201 ), dan kunnen wij u een passend voorstel doen.
FINANCIEREN: Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij tal van banken en hebben vaak al binnen 30 minuten duidelijk of financieren mogelijk is voor u inclusief de bijbehorende tarieven. (06-15427201)
-Wij zijn een RDW-erkend bedrijf.
*Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan* : Merkdealer - BOVAG - DEKRA
* HD Car Store heeft alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























