
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline 2X R-Line Beats PDC Vol NAP Business R
Algemeen
| Prijs | € 15.200 |
| Prijs excl. BTW | € 12.752 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 129.265 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-062-JJ |
| Datum deel 1 | 14-02-2020 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 71 kW (97 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - aug. 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.610 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Garantie: klasse 3 garantie 6 maanden
Productveiligheid
Fabrikant: Van Beek Polo Lopikerweg west 73 3411AR LOPIK, NL 0629042377 http://www.vanbeekpolo.nl info@vanbeekpolo.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- bochtverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Coming / leaving home verlichting
- dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Side-skirts
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Android auto
- app-connect
- Apple carplay
- Beats luidsprekers met subwoofer
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB+
- google maps
- Mirrorlink
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spotify
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB SD
Interieur
- ACC
- Driving mode
- Led sfeer verlichting
- R-Line interieur
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun verstelling
- Licht sensor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Front assist
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achterlichten led, in donkerrood uitgevoerd (8SK)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptieve onderstelregeling (Sport Select) (PDF)
- Bijrijderstoel, in hoogte verstelbaar (PBF)
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- High-end geluidsysteem Beats (9VG)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED-lichtpakket (LED achterlichten, LED koplampen, Koplampen adaptief)
- Led pakket (W91)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en zichtpakket (PLA)
- Licht en zicht-pakket (Dimlichten automatisch)
- Middenarmsteun (6E3)
- R-Line Exterieurpakket (WIE)
- smartphone integratie
- Spraakbediening (QH1)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Velgen 'Las Minas', 16 inch lichtmetaal (PI7)
- Vermoeidheidsherkenningsysteem (aanbevolen rusttijd) (EM1)
- WiFi
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
= Bijzonderheden =
Bijzonder gave VW Polo 96 PK TSI Highline plus R-Line binnen en buiten. Dealer onderhouden, compleet met onderhoudshistorie en 2 sleutels en VW Mobiliteitsgarantie.
Betreft een origineel Nederlands geleverde auto met nationale auto pas "NAP" (een eerlijke Km historie).
Deze mooie Polo is helemaal gaaf van binnen en buiten en technisch 100% in orde, rijdt perfect. Met de super zuinige, sterke en degelijke 96 PK 1.0 TSI bluemotion motor.
Duurste uitvoering (Highline); R-Line pakket binnen en buiten, Led pakket (LED koplampen, Led achterlichten, led interieur verlichting, led sfeerverlichting), climat control, parkeersensoren voor en achter, automatisch inparkeren, Beats audio met subwoofer, multifunctioneel stuurt, navigatie, front assist, spraakbediening, armsteun.
Driving mode; hiermee veranderd u de auto met een druk op de knop van eco naar normaal of sportief, elektronisch verstelbare schokbrekers.
App.connect voor AppleCarplay en AndroidAuto voor oa; Spotify, Whatsapp, navigatie met Googlemaps, Kaarten of andere. Flitsmeister, Waze enz.
Bluetooth voor handsfree bellen en muziek streamen, USB en SD.
Geen afleverkosten en inclusief afleverbeurt plus 6 maanden klasse 3 garantie. APK tot 28-05-2028!
Inruil en financiering is mogelijk.
Wij zijn specialist VW Polo en hebben altijd 50 X VW Polo op voorraad (niet alles komt online). Kijk op onze website vanbeekpolo.nl voor meer info of bel even voor de actuele voorraad. Tel: 0629042377
Voor bezoek ALTIJD even sms, app, mail of bellen aub! Wij zijn niet altijd aanwezig. (Ook op zondag mogelijk op afspraak).
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























