
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business R | Stoelverwarming | Cruise control adaptief | Apple Carplay/An
Algemeen
| Prijs | € 16.400 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 78.416 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-378-SP |
| Datum deel 1 | 15-11-2019 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - dec. 2020
Referentienummer: 3077762
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1195 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 09-08-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- R-Line exterieur
- Side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- AppleCarplay/Androidauto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief demping systeem
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Een auto als de Volkswagen Polo biedt een dynamiek en comfort die typerend zijn voor de producten van de Duitse autofabrikanten. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Polo in uitstekende conditie. De benzinemotor met automatische transmissie levert uitstekende rijprestaties. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























