
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline DSG Carplay ACC Clima NAP
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 99.984 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RR-620-F |
| Datum deel 1 | 26-01-2018 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1080 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline DSG Carplay ACC Clima NAP
- Kenteken: RR-620-F
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 05-02-2027
- Tellerstand: 99984 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: CHZ
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 1080 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 405 cm
- Breedte: 175 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17”
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak ( mogelijk tegen meerprijs )
Infotainment
- Apple Carplay | Android auto
- Groot Navigatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte Hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Alle moeite is genomen om de informatie op deze website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Het getoonde beeldmateriaal is uitsluitend ter illustratie; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Bij vragen kunt u gerust contact opnemen.
Auto Feitsma
Zoom 16
9231DX Surhuisterveen
0512 236230
info@autofeitsma.nl
autofeitsma.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































