
Volkswagen Polo - 1.4-16V Highline | Airco | 15" LMV | Onderhoudshistorie bekend
Algemeen
| Prijs | € 6.350 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 109.752 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-KSP-16 |
| Datum deel 1 | 17-03-2011 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 970 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 530 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Klein Westerwijksestraat 18
5084HP Biest-Houtakker
0135054717
www.autoservicebiest-houtakker.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R14
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 397 x 168 x 149 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Deze Volkswagen Polo komt uit 2011, werd geleverd van 01-06-2009 tot 06-11-2011 en kostte toen € 17.511,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 63 kW (86 PK) en een cilinderinhoud van 1390 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 177 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,9 liter per 100 km en hij weegt 970 kg. De APK is geldig tot 05-06-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
* Door het limiet bij sommige websites worden niet alle foto's weergeven. Bekijk alle foto's op onze eigen website: https://www.autoservicebiest-houtakker.nl/ *
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer a.u.b. bij aanschaf de auto op opties die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 013 505 4717 ).
Wij hanteren een ALL-IN prijs en rekenen hierdoor geen standaard afleveringskosten!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Openingstijden
Maandag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Dinsdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Woensdag 08:00 - 17:00
Donderdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Vrijdag 08:00 - 17:00 & 18:30 - 20:30
Zaterdag 09:00 - 17:00
Autoservice Biest-Houtakker is een vakkundig garagebedrijf dat al 20 jaar een begrip in Biest-Houtakker en omgeving is. Waar staan wij voor? Service en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. Wij bieden een eerlijke en juiste reparatie of onderhoudsbeurt voor een betaalbare prijs in onze nieuwe moderne werkplaats. Flexibiliteit en betrouwbaarheid zijn onze handelsmerken. We willen u ook graag 's avonds van dienst zijn.
En uiteraard kunt u bij ons terecht voor een prima occasion. U kunt kiezen uit onze interessante voorraad van diverse merken. Ze worden uitvoerig nagekeken alvorens ze u worden aangeboden. Zoekt u een specifiek merk of type auto? Dan zoeken wij, geheel vrijblijvend, de occasion die past bij uw wensen. Natuurlijk kunt u uw auto inruilen.
Ook in geval van schade bent u bij ons aan het juiste adres. Twijfel niet, bel ons, of laat uw auto naar ons transporteren. Laat u niet beïnvloeden door uw verzekeraar, u beslist zelf wie uw auto repareert. Wij hebben een speciale regeling met betrekking tot het eigen risico en gratis vervangend vervoer.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























