
Volkswagen Polo - 1.4-16V Optive | NAP | Airco | Nwe APK
Algemeen
| Prijs | € 3.295 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 118.218 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-ZN-TB |
| Datum deel 1 | 08-04-2008 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overige
- Licht en zicht-pakket
= Bijzonderheden =
Waarom deze Volkswagen Polo?
De Polo is al jaren één van de populairste compacte auto’s dankzij zijn betrouwbaarheid, comfort en degelijke kwaliteit. Een praktische auto met lage gebruikskosten en prettige rijeigenschappen.
Technisch & cosmetisch netjes
De auto rijdt en schakelt goed. Zowel interieur als exterieur verkeren in nette staat, passend bij leeftijd en kilometerstand. Een eerlijke en verzorgde auto waar je nog lang plezier van kunt hebben.
Geschikt voor
Starters
Woon-werkverkeer
Stadsgebruik
Iedereen die een betrouwbare en betaalbare auto zoekt
Proefrit en inruil zijn mogelijk. Stuur een bericht of bel / WhatsApp naar 06-26685485 voor
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























