
Volkswagen Polo - 1.4-16V Sportline 5deurs Airco Nieuwe APK
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 185.763 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TS-145-K |
| Datum deel 1 | 21-12-2007 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Nette Volkswagen Polo met een zuinige 1.4 motor met 80 pk en een kilometerstand van 184.000 gecontroleerd. Van buiten ziet deze auto er voor zijn leeftijd netjes uit, geen grote beschadigingen. Ook van binnen is deze auto netjes onderhouden en zijn de stoelen vlekvrij. De auto rijdt zoals het moet. Het is een frisse auto om in te rijden en om te zien.
Onderhoud & reparaties
- Kleine onderhoudsbeurt is mogelijk voor €150,-
- Nieuwe APK
⭐ ⭐ INFORMATIE ⭐⭐
Bij Donk Marlin Automotive doen we ons uiterste best om alle informatie over onze auto’s zo nauwkeurig en actueel mogelijk te presenteren. Toch kan er altijd een kleine fout insluipen. Daarom raden we aan om belangrijke zaken zelf te controleren voordat u een beslissing neemt. Aan de informatie in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























