
Volkswagen Polo - 1.4 United / 115557Km / Distributieriem nieuw
Algemeen
| Prijs | € 4.250 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 115.557 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGP-11-L |
| Datum deel 1 | 12-03-2009 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 544 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nieuwstraat 162a
6431KX Hoensbroek
0615610025
home.mobile.de/KoobsAutomotive
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Een mooie goed onderhouden Volkswagen Polo
Volkswagen Polo 1.4 United / 115557Km / Distributieriem nieuw
- Kenteken: KGP-11-L
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 31-08-2026
- Tellerstand: 115557 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BUD
- Vermogen: 59 kW / 80pk
- Ledig gewicht: 988 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 165 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Extra getint glas achter
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 14"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
VW Polo united / 2009 / 1.4 / 59Kw / 115dkm / 5drs / Airco / 2 sleutels /
LM velgen met 4 seizoenenbanden / Distributieriem nieuw / APK nieuw bij aflevering /
Heeft u een auto gezien die u bevalt en wilt u hem komen bekijken en proefrijden.
Belt u even van te voren dat wij niet toevallig net weg zijn of de auto net verkocht is.
Inruil van uw auto is bespreekbaar.
Voor meer informatie neemt u contact op met het onderstaande telefoonnummer.
Koobs Automotive
Nieuwstraat 162a – 6431 KX Hoensbroek (Heerlen).
Telefoon: 0615610025
Koobs Automotive
Nieuwstraat 162 A
6431KX Hoensbroek
0615610025
jkoobs@icloud.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























