
Volkswagen Polo - 1.5 TSI DSG R-line Pano Virtual
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 106.786 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 25 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-614-VJ |
| Datum deel 1 | 16-01-2020 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1135 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 500): (maatwerk mogelijk): Grote onderhoudsbeurt - Alle slijtage delen ruim voldoende - Nieuwe APK - Airco check - Reinigen, polijsten, poetsen - Brandstoftank minimaal half vol - 3 maanden volledige garantie - Gratis leenauto - Tenaamstelling / vrijwaring voertuig
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Beats Audio
= Bijzonderheden =
1.5 TSI - 150PK - DSG - 2x R-line - Panoramadak - Led koplampen - Keyless - Beats audio - Camera - Stoelverwarming - Virtual Cockpit
Koop uw nieuwe auto bij Auto Franken en profiteer van persoonlijke service, transparantie en een betrouwbare aankoop.
Wij zorgen dat iedere auto perfect en rijklaar afgeleverd wordt of kies voor een scherpere prijs zo mee - precies wat bij u past.
Neem vandaag nog contact op en kom langs voor een proefrit 0611261438
Deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de advertentie.
Controleer altijd zelf voor aankoop of de auto aan alle voor u belangrijke eigenschappen voldoet.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























