
Volkswagen Touareg - 3.0 TSI Highline Panoramadak - Leder - Luchtvering
Algemeen
| Prijs | € 10.990 |
| Bouwjaar | Augustus 2010 |
| Kilometerstand | 269.325 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NN-752-R |
| Datum deel 1 | 27-08-2010 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,50 sec |
| Motorvermogen | 245 kW (333 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2215 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | april 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Volkswagen Touareg 3.0 TSI Highline Panoramadak - Leder - Luchtvering
- Kenteken: NN-752-R
- Merk: Volkswagen
- Model: Touareg
- APK tot: 28-02-2027
- Tellerstand: 269325 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2995 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CGE
- Vermogen: 245 kW / 334pk
- Ledig gewicht: 2215 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 441 - 482 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map + hard disk + CD-wiss
- DAB
- DVD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Volkswagen Touareg 3.0 TSI Highline Panoramadak - Leder - Luchtvering.
Zeer complete en dealer onderhouden Volkswagen Touareg 3.0 TSI Hybrid. De auto is dealer onderhouden en heeft bij 260.236km nog onderhoudt gehad (Broekhuis Haarlem). De auto rijdt, remt en schakelt goed zonder storingsmeldignen. Zowel van binnen als van buiten in goede staat, uiteraard wel wat gebruikerssporen passend bij de leeftijd en kilometerstand.
Het betreft een zeer luxe Highline uitvoering, deze is naast de standaard opties oa voorzien van lederen bekleding, leder pakket 2, zonneschermen achter, panoramadak, bi-xenon verlichting, led verlichting, achteruitrij camera, Dynaudio audiosysteem, stoelverwarming, climate control, cruise control, dodehoekdetektie, , elektrisch verstelbare stoelen, navigatiesysteem, multifunctioneel stuurwiel enz.... Alle opties werken na behoren.
De volgende servicemomenten zijn bekend:
0km
23.210km
46.549km
64.192km
83.417km
107.125km
126.993km
145.349km
172.193km
190.455km
200.688km
212.595km
239.128km
260.236km
Volgende servicemoment is pas weer bij 290.236km. De auto heeft nu origineel 269.235km, uitdraai nationale autopas is aanwezig. Alle boekjes en 2 sleutels aanwezig. De auto staat op 4 goede banden en heeft een geldige APK keuring tot en met 28-02-2027. Kortom een nette en goed onderhouden Touareg.
Financial lease en financiering tegen gunstige tarieven is mogelijk, bel of mail voor de mogelijkheden.
Eenvoudig zelf uw financiering aanvragen via onze eigen site.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Wij nemen uw inruil voorstel uitsluitend in behandeling als u de foto's + een prijsindicatie stuurt. Dit kan zowel mobiel (whatsapp) als via de Marktplaats chat.
Altijd bellen voor vertrek (de auto kan reeds verkocht zijn)
Voor meer informatie en foto's kunt u bellen/whatsappen naar 0522-202177
'S avonds en 's weekends bezichtigen en overschrijven is bij ons mogelijk.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. De optieslijst wordt automatisch gegenereerd, dit kan dus afwijken. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Adres kantoor:
Autobedrijf N. Drost
De Wiede Akker 7
7961 ED Ruinerwold
0522-202177
niekdrost1@hotmail.com
Adres 2e opslag:
Heuilaan 5
7961 EC, Ruinerwold
www.autobedrijfndrost.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























