
Volkswagen Touran Cross - 1.4 TSI Cross*Automaat*Leder*Navi*Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 276.345 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 37-XK-SL |
| Datum deel 1 | 27-06-2007 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1540 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.180 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 179 x 164 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 186 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- DVD speler
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon adaptief
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- Cruis Control
- Leer-pakket 2 (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Radio cd usb
- Stuurbekrachtging
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Rijd en schakelt Perfect!
AUTOHUIS KAMPEN HEEFT EEN WISSELENDE VOORRAAD MET EEN VOLLEDIGE ONDERHOUDS EN KILOMETER HISTORIE. VANZELFSPREKEND BEHOREN INRUIL,FINANCIERING OOK TOT DE MOGELIJKHEDEN. OOK VOOR GARANTIE KUNT U BIJ ONS TERECHT. WIJ ZIJN DOOR DE JAREN HEEN GESPECIALISEERD IN JONGE OCCASIONS, ONZE INKOPERS ZORGEN VOOR EEN CONTINUE EN UITGEBREIDE COLLECTIE GETOONDE PRIJZEN ZIJN MEENEEM PRIJZEN. TOT ZIENS BIJ AUTOHUIS KAMPEN.
Heeft u meer vragen over deze occasion neemt u dan gerust contact op met onze vak garage. *Ondanks dat onze advertenties met de grootste zorg worden samengesteld blijven deze onder voorbehoud van prijswijzigingen en eventuele afwijkende specificaties. Controleer daarom voor aankoop de opties die u hebben bewogen om deze auto te willen kopen. Voor vragen neem gerust contact met ons op
Autohuis Kampen
Ambachtsstraat 40-1
8263 AK Kampen
Tel: 0638515822
Tel: 0657848986
E-mail: autohuiskampen@hotmail.com
Hoeveel kost een Volkswagen Touran Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























