
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Comfortline Automaat
Algemeen
| Prijs | € 8.490 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 191.891 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-ZBN-14 |
| Datum deel 1 | 29-03-2011 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1436 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 179 x 164 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen uitneembaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
Volkswagen Touran 1.4 TSI Comfortline Automaat | 2011 | Goed onderhouden | 4-seizoenenbanden
Te koop aangeboden: nette en comfortabele Volkswagen Touran 1.4 TSI Comfortline Automaat uit 2011. Deze ruime MPV is ideaal als gezinsauto en biedt veel comfort, praktische ruimte en een fijne automatische transmissie.
Voertuiggegevens:
Kenteken: 5-ZBN-14
Bouwjaar: 2011
Kilometerstand: 191.892 km
Brandstof: Benzine
Transmissie: Automaat
Kleur: Grijs
Carrosserie: MPV
Voertuigsoort: Personenauto
De kilometerstand is origineel. Hoewel de auto geen NAP heeft, is de volledige onderhoudshistorie aanwezig. De Touran heeft recent een grote onderhoudsbeurt gehad en staat op nieuwe 4-seizoenenbanden, waardoor hij direct rijklaar is.
De auto rijdt en schakelt uitstekend en biedt veel comfort en ruimte voor zowel bestuurder als passagiers.
Bezichtiging en proefrit mogelijk.
Autopro Limburg
Voor meer informatie kunt u contact opnemen.
-Wij hanteren vaste internet meeneemprijzen.
-Tenaamstelling en verzekering direct geregeld tegen scherpe tarieven.
-Afleverpakketten en garantieopties beschikbaar – informeer naar de mogelijkheden.
-Bel vooraf even voor uw bezoek om teleurstellingen te voorkomen.
Wij streven naar de meest accurate informatie, maar kleine fouten zijn nooit uit te sluiten. Controleer daarom altijd de details die voor u belangrijk zijn. Aan onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































